16. apr. 2021

MENTORKLUBI: Koostöövõimalustest Iirimaal 29. aprillil

Mentorklubi_Brien_2

Juba 29. aprillil kell 16 toimub järjekordne mentorklubi, mille külaliseks on iiri arhitekt Brian T O’Brien, maailma esimese automatiseeritult majaplaane loova veebiplatvormi OPOPLAN asutaja. Mentorklubis tuleb juttu Iiri ja Eesti arhitektide koostööst ning ekspordivõimalustest Iirimaale. Lisaks räägib O’Brien arhitektide väljakutsetest kriisi ajal ning jagab oma kogemust OPOPLANiga USA turule sisenemise ja seal tegutsemise kohta.

Sündmusele on oodatud projekteerimisega nii otseselt kui ka kaudselt seotud ettevõtte esindajad – arhitektid, sisearhitektid, maastikuarhitektid, insenerid, puitmajatootjad jt.

Mentorklubi toimub inglise keeles.

Aeg: 29. aprill 16.00-17.30

Koht: Zoom (link saadetakse registeerunud osalejatele)

Mentorklubis osalemine on tasuta, osalemiseks palun registreeri end SIIN hiljemalt 28.04 keskpäeval.

Osalemislingi saadame kõigile registreerunutele 29. aprilli hommikul.

PS! Juhul, kui sul on mentorile küsimusi, võid need kirja panna juba registeerimisel.

Brian T O’Brien asutas pea 20 aasta eest jätkusuutliku arhitektuuri büroo Solearth Achitecture. Büroo on olnud säästva ja ökoloogilise disaini teenäitaja riigis, projekteerides esimese CO2 neutraalse avaliku hoone Iirimaal juba 2011. aastal. O’Brian on loonud auhinnatud projekte nii Iirimaal, Taanis kui ka mujal Euroopas ning Aasias ja USAs. Kolme aasta eest asutas ta aga uuendusliku OPOPLAN platvormi, mis pakub teenuseid Iirimaal ja USA-s.

Eesti Arhitektuurikeskuse korraldatud mentorklubi modereerib Karin Kiviste, kes on arhitektuuri ja disaini valdkonnas töötanud kuus aastat.

Mentorklubi aitavad ellu viia Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond ja EASi toetatud Eesti Arhitektuurikeskuse projekt „Arhitektuuriekspordi tiigrihüpe vol 2“.