28. sept. 2021

Tule tööle Eesti Arhitektuurikeskusesse – otsime nelja uut tiimiliiget!

TAB 2022 installatsiooni ehitus

Eesti Arhitektuurikeskus otsib oma tiimi nelja uut liiget, kandideerimine on avatud produtsendi, projektijuhi, kommunikatsiooni- ja turundusspetsialisti ning sündmuste teenindaja ametikohtadele.

 

PRODUTSENT

Produtsendi tööülesandeks on Eesti arhitektuurimaastiku suurimate sündmuste – Tallinna Arhitektuuribiennaali (TAB) ja Veneetsia Arhitektuuribiennaali Eesti ekspositsiooni produtseerimine. Kui Sul on soov muuta kaasaegne arhitektuur Eesti identiteedi osaks, ootame Sind kandideerima!

Produtsendina on sinu ülesanne juhtida sündmuste korraldust algusest lõpuni ning tagada nende õnnestumine.

Tööülesannete hulka kuuluvad mh tegevus- ja ajakava, eelarve ning toetustaotluste koostamine, korraldusmeeskonna töö ja partnersuhete juhtimine ning kokkuvõtted ja aruandlus ürituse lõppedes.

Kandidaadilt ootame huvi arhitektuurivaldkonna vastu, kogemust sündmuste korraldamisel ning rahataotluste kirjutamisel, orienteeritust meeskonnatööle ning väga head suhtlemisoskust.

Arhitektuurikeskus pakub omalt poolt inspireerivat töökeskkonda sõbralikus ja entusiastlikus meeskonnas, rohkelt välissuhtlus ja reisimist, paindlikku tööaega ning tööle väärilist tasu.

Tähtaeg 30.09.2021 – loe lisa ja kandideeri siin!

KOMMUNIKATSIOONI- JA TURUNDUSSPETSIALIST

Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist on Arhitektuurikeskuse tugi tegevuste ning Eesti arhitektuurialase info kommunikeerimine Eestis ja väljapool, muuhulgas ka siinse regiooni olulisima arhitektuurisündmuse Tallinna Arhitektuuribiennaali ja Veneetsia Arhitektuuribeinnaali Eesti ekspositsiooni kommunikeerimine.

Tähtaeg 11.10.2021 – loe lisa ja kandideeri siin!

PROJEKTIJUHT

Projektijuhi põhiliseks tööülesandeks on avalikule- ja erasektorile suunatud projektide juhtimine.

Tähtaeg 15.10.2021 – loe lisa ja kandideeri siin!

SÜNDMUSTE TEENINDAJA

Sündmuste teenindaja tööülesanneteks on Traforuumide sündmuste ettevalmistamine ja klientide teenindamine ning samuti Arhitektuurikeskuse ekskursioonide ettevalmistuse toetamine.

Tähtaeg 12.10.2021 – loe lisa ja kandideeri siin!

 

Töökohtade ning kandideerimise kohta küsi lisa Raul Järg, tel. 5112044