15. dets. 2020

Aasta viimased ekskursioonid sellel nädalavahetusel

Foto: Lisett Kruusimäe

Laupäeval ja pühapäeval saab sellel aastal viimast korda uudistada koos meie giididega Tallinna Linnahallis ja Balti Manufaktuuris. 

Laupäeval kell 11 ja 13 ootame huvilisi Balti Manufaktuuris, kus pooleteist tunnise ekskursiooni ajal saab tutvuda enam kui 120-aastase hoone ajaloo ning arhitektuuriga. Piletid tuurile leiab Fieneta kodulehelt. 

Pühapäeval kell 12 ja 13:30 toimuvad aasta viimased ekskursioonid ikoonilisse Tallinna Linnahalli, kus muuhulgas näeb oma silmaga Christopher Nolani filmi TENET võttepaiku või lava kus nii mõnigi meist on kunagi kindlasti ka mõnda jõulumuusikali vaatamas käinud. Piletid tuurile leiab Fieneta kodulehelt. 

Võttes arvesse püsivat viiruspuhangut teeme ekskursioonidega uue aasta alguseni pausi. Soovime, et kõik saaksid jõulud veeta ohutult oma perega ning ootame väga arhitektuurihuvilisi uutele seiklustele jaanuaris.

Jaanuaris avame ka uue põneva hoone uksed. Väikese vihjena võib öelda, et nii Linnahall kui ka Balti Manufaktuur ei asu uuest objektist kaugel. Kui soovid esimesena uutest tuuridest kuulda, siis jäta oma kontakt siia.