Kontakt

Ärinimi: Eesti Arhitektuurikeskus MTÜ
Reg. kood: 80273798
KMKR: EE101623441
Juriidiline Aadress: Põhja puiestee 27a, 10415 Tallinn
E-post: info@arhitektuurikeskus.ee
Telefon: +372 6117436
IBAN: EE941010220091247011 (SEB)
BIC/SWIFT: EEUHEE2X

Meeskond

Rait Talvik
Teenuste- ja koolitusjuht

rait@arhitektuurikeskus.ee
+372 56 495 530 

 

Maria Kristiin Peterson
Produtsent

maria@arhitektuurikeskus.ee
+372 523 1121

Anna Lindpere
Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

anna.lindpere@arhitektuurikeskus.ee
+372 5646 3229

Karin Kiviste
Äri- ja partnerlussuhete juht

karin@arhitektuurikeskus.ee
+372 515 2746

Moonika Lipp
Sündmuste koordinaator

moonika@arhitektuurikeskus.ee
+372 566 10 760

Ragne Soosalu (pikemal puhkusel)
Projektijuht

ragne@arhitektuurikeskus.ee