Rendi ruum

Eesti Arhitektuurikeskuse suurepärase asukohaga ruumid (Kursi 3 Tallinn) sobivad nii seminaride, koolituste, tähtpäevade või muude ürituste korraldamiseks.

Tallinna vanalinna serval 2014. aastal korrastatud Traforuumide näol on tegemist täiesti omanäolise ning põneva atmosfääriga, vanasse elektrijaama rajatud kaasaegse sündmuste- ja konverentsikeskkonnaga, mis toob esile vana tööstusarhitektuuri detaile.

Ruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga, rahuldades ka nõudlikuma kliendi vajadused erinevate sündmuste edukaks korraldamiseks – ruumides on integreeritud projektorid ja ekraanid (Suures Traforuumis kinokvaliteedis laserprojektor ning laiekraan, integreeritud helisüsteem), paindlik ja vastavalt vajadustele kohandatav valguslahendus, pabertahvlid jm. tarvilik pidustuste, koosolekute ja koolituste läbiviimiseks. Soovi korral aitame ka korraldada teie sündmuse kohvipausid või toitlustuse.

Kuna korraldame ka giidituure Tallinna põnevatesse kohtadesse, siis mitte teha meil koolitus ning hiljem ka tuur näiteks kiviviske kaugusel olevasse Linnahalli? Lisainfo jaoks klikka siia või kirjuta info@archtours.ee.

 

KLIKI SIIA, ET NÄHA MEIE ASUKOHTA NING TEEKONDA MEIENI

 

Suur Traforuum (110m²)– mõnus industriaalse hõnguga suurem traforuum mahutab ära sinu keskmise suurusega sündmuse. Suuremasse traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 70-75 inimest, kohvikustiilis laudadepaigutusega 30-35 inimest ja pika koosolekulaua taha kuni 20 inimest. Kliki siia, et näha rohkem infot meie võimaluste kohta.

Väike Traforuum (50 m²) – väiksemasse traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 40 inimest, koosolekulaua taha kuni 22 inimest. Väikest seminariruumi, mis on ühenduses galerii-ruumiga, saab suuremate sündmuste puhul kasutada ka toidu serveerimiseks, garderoobiks ning muuks teenindavaks abipinnaks. Kliki siia, et näha rohkem infot meie võimaluste kohta.

KLIKI, ET VAADATA RUUMIDE 3D VAATEID

Ülal olev hinnakiri kehtib ruumide kasutamisele standardruumilahendusega. Antud hinnakiri ei kehti riiklikel pühadel ja aastavahetusel, kus ruumide kasutamiseks tehakse eraldi pakkumine.

Alaliselt on Suures Traforuumis toolide paigutus teatristiilis või rendime ruumi mööbliga paigutatuna ruumi seinte äärde. Väikeses Traforuumis on alaliselt koosolekulaud, toolidega ümber, kuid saame ruumi ka tühjana rentida.

Ruumide kasutamise hind sõltub kasutusajast (tööpäev, õhtune aeg, nädalavahetus) ning mahust. Igale huvilisele tehakse ruumide kasutamiseks alati personaalne pakkumine. Tabelis on hinnad kirjas nii käibemaksuta kui ka sulgudes käibemaksuga.

 

Lisainfo
info@traforuumid.ee

 

    Eesti Arhitektuurikeskuse suur traforuum
    Suur traforuum
    EAK väike traforuum
    Aitame sind ka catering-teenusega
    Vaade ülalt Kultuurikatlale. Traforuumid asuvad Kultuurikatla vasakus, Vanalinna poolses osas. Foto: Kaupo Kalda.