Rendi ruum

Eesti Arhitektuurikeskuse suurepärase asukohaga ruumid (Kursi 3 Tallinn) sobivad nii seminaride, koolituste, tähtpäevade või muude ürituste korraldamiseks.

Tallinna vanalinna serval 2014. aastal korrastatud Traforuumide näol on tegemist täiesti omanäolise ning põneva atmosfääriga, vanasse elektrijaama rajatud kaasaegse sündmuste- ja konverentsikeskkonnaga, mis toob esile vana tööstusarhitektuuri detaile.

Ruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga, rahuldades ka nõudlikuma kliendi vajadused erinevate sündmuste edukaks korraldamiseks – ruumides on integreeritud projektorid ja ekraanid (suures traforuumis “kinokvaliteedis” laserprojektor ning laiekraan), integreeritud helisüsteem, paindlik ja vastavalt vajadustele kohandatav valguslahendus, pabertahvlid jm. tarvilik pidustuste, koosolekute ja koolituste läbiviimiseks. Soovi korral aitame ka korraldada teie sündmuse kohvipausid või toitlustuse.

KLIKI SIIA, ET NÄHA MEIE ASUKOHTA NING TEEKONDA MEIENI

 

Arhitektuurikeskuses on võimalik rentida kahte ruumi.

Suur Traforuum (110m²) – suuremasse traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 70-75 inimest, kohvikustiilis laudadepaigutusega (lauad tuleb täiendavalt rentida) 35-45 inimest, U kujulise laudadepaigutusega (lauad tuleb täiendavalt rentida) kuni 30 inimest, pika koosolekulaua taha (lauad tuleb täiendavalt rentida) kuni 22 inimest. Sündmuste jaoks on võimalik tellida ka muid alternatiivseid laudade paigutamise võimalusi. Ruumis on soovi korral võimalik kasutada ka baari-/kööginurka.

Väike Traforuum (50 m²) – väiksemasse traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 40 inimest, koosolekulaua taha kuni 22 inimest. Väikest seminariruumi, mis on ühenduses galerii-ruumiga, saab suuremate sündmuste puhul kasutada ka toidu serveerimiseks, garderoobiks ning teenindavaks abipinnaks.

KLIKI, ET VAADATA RUUMIDE 3D VAATEID

 

Ülal olev hinnakiri kehtib ruumide kasutamisele standardruumilahendusega. Antud hinnakiri ei kehti riiklikel pühadel ja aastavahetusel, kus ruumide kasutamiseks tehakse eraldi pakkumine.

Suure traforuumi puhul toolide paigutus teatristiilis või tühja ruumina, kus ruumi mööbel on paigutatud ruumi seinte äärde, väikese traforuumi puhul toolide paigutus ümber koosolekulaua.

Ruumide kasutamise hind sõltub kasutusajast (tööpäev, õhtune aeg, nädalavahetus) ning mahust. Igale huvilisele tehakse ruumide kasutamiseks alati personaalne pakkumine. Tabelis on hinnad kirjas nii käibemaksuta kui ka sulgudes käibemaksuga.

 

Lisainfo
Maire Kuusksalu
info@traforuumid.ee

+372 5685 2387

Eesti Arhitektuurikeskuse suur traforuum
Suur traforuum
EAK väike traforuum
Aitame sind ka catering-teenusega
Vaade ülalt Kultuurikatlale. Traforuumid asuvad Kultuurikatla vasakus, Vanalinna poolses osas. Foto: Kaupo Kalda.