03. märts 2023

Eesti Arhitektuurikeskus kutsub koolitusreisile Soome

Wood City, arhitektid Anttinen Oiva Architects / Selina Anttinen, Vesa Oiva, Teemu Halme. Foto: Tuomas Uusheimo.

Eesti Arhitektuurikeskus kutsub koolitusreisile Soome

Kuidas viiakse läbi ja rahastatakse Soomes arhitektuurikonkursse? Mida arvavad Soome arhitektid kogu protsessist ning mida Eestil oleks õppida? Millised näevad välja uuemad lasteaiad ja koolid Soomes?  

Kõigile neile küsimustele leiad vastused kui osaled Eesti Arhitektuurikeskuse poolt korraldataval praktilisel kahepäevasel koolitusreisil Soome, mis leiab aset 18.-19. aprillil 2023. Vaata täpsemat ajakava SIIT.

Visiidi eesmärgiks on saada ülevaade Soome arhitektuurikonkursside korraldamisest, tutvuda Soomes äsja valminud koolide ja lasteaedadega ning jagada kogemusi töid teostanud arhitektide, hankespetsialistide ja kooli esindajatega.

Külastame Soome Arhitektide Liitu, Helsingi Jätkäsaari kooli, Kalasatama põhikooli ja lasteaeda, Aalto Ülikooli peahoonet Dipoli Espoos, Wood City puithooneid, Helsinki linnakeskkonna planeerimisosakonda ning arhitektuuribüroosid, kes on olnud seotud kooli- ja lasteaedade projekteerimisega. Samuti toimub Eesti saatkonnas Helsingis lõuna ja kohtumine Soome arhitektide ning saatkonna esindajatega.

Oodatud on kõik arhitektid ja omavalitsuse hankespetsialistid.

Osalustasu majutusega 1-kohalises toas 540 eurot + km/inimene ja majutusega 2-kohalises toas 485 eurot + km/inimene. Hind sisaldab laevapileteid, majutust ja tegevusi vastavalt programmile.

Osalejal tuleb endal tasuda esimese päeva lõuna ja õhtusöögi eest ning reisikindlustus. Osalemise kindlustab tasutud arve, mis saadetakse peale registreerimist e-mailile.

Kohtade arv on piiratud ning grupi täitumine toimub registreerimise alusel. Osalemiseks palun registreerida SIIN hiljemalt 27. märtsiks.

Kindlusta koht aegsasti!

 

Lugupidamisega

Liis Lehesalu
Eesti Arhitektuurikeskuse projektijuht
+372 56 91 31 44
liis@arhitektuurikeskus.ee