26. jaan. 2021

MENTORKLUBI: Õnnestumised ja ebaõnnestumised LinkedInis

Foto: Kadri Laar

Seekordses Eesti Arhitektuurikeskuse mentorklubis “Õnnestumised ja ebaõnnestumised LinkedInis” jagame Linkedin kogemusi ning räägime lähemalt koroonaviiruse ajal õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Vaatame ka edulugusi, jagame teadmisi kui palju aega päevas kulutavad edukad ettevõtted Linkedinis ning kuidas LinkedInis nutikalt jõuda õigete kontaktideni.

Toimumisaeg: 11. veebruaril kell 16.00-18.00

Toimumiskoht: Zoomis

Esineja: Indrek Põldvee (B2B Growthi asutaja ja tegevjuht)

Registreeri end SIIN

NB! Selleks, et meie sündmus pakuks teile maksimaalset väärtust, soovime teada, mis teid kõige rohkem LinkedIni ja sotsiaalmeedia juures huvitab ja/või tekitab peavalu – mis on keeruline, Mentorklubis anname ka neile küsimustele vastused. Küsimused ja/või huvipakkuvad teemadest palun kirjutage SIIA. Küsimusi ootame kuni 8.02.

Mentorklubi viib läbi Indrek Põldvee, kes on B2B Growthi asutaja ja tegevjuht. B2B Growth on ainus Baltikumis LinkedInile keskendunud agentuur. Veidi enam kui aasta jooksul on Indrek õpetanud üle 500 inimesele Euroopas, kuidas LinkedInis digiajastul laieneda välisturgudele. Viimased 3 aastat on Indrek juhendanud erinevaid idufirmasid ja ettevõtjaid. Indrek asutas „Sorry as a Service’i“, mis müüdi edukalt 2019. aasta suvel.

Mentorklubi modereerib Karin Kiviste, kes on arhitektuuri ja disaini valdkonnas töötanud 6 aastat ning lisaks Creatomus Solution’i partnerina aktiivselt LinkedIn kasutanud välisturgudel aasta aega.

Mentorklubi aitavad ellu viia Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond ja EASi toetatud Eesti Arhitektuurikeskuse projekt „Arhitektuuriekspordi tiigrihüpe vol 2“.