05. mai 2020

“PuitAIT vol 3” loob tehasemajade turunduslehtri, et kriisis koos uusi kliente võita.

Eesti Arhitektuurikeskuse algatusel on tööle pandud automatiseeritud turunduslehter, mille abil püütakse era- ja äritellijaid puitmajadele. B2B ja B2C suunitlusega äpid võimaldavad tellijatel jõuda endale sobiliku arhitektuurse ja funktsionaalse lahenduseni, andes samas tarnijale väärtuslikku informatsiooni kliendi ja tema vajaduste kohta. Projekti kohandamine tellija vajadustele viiakse lõpule 3D konfiguraatoriga.

Sellel kevadel käivitunud teises etapis suunatakse turunduslehter Saksamaa, Iirimaa ja teiste Kesk- ja Lääne-Euroopa riikide poole. Uutele ühinejatele ehitatakse kliendi teeninduse automatiseerimiseks veebipõhine majakonfiguraator ja ühendatakse see digitaalsesse turunduslehtrisse. Kavas on ka ühiselt korraldada turunduskampaaniaid valitud sihtturgudel tellijate leidmiseks.

Esimese etapi tulemusena leiti tellijaid, ehitati esimesed pilootmajad ja leiti sihtturgudel tarnepartnereid. Projekti teises etapis suunatakse turunduslehter Saksamaa, Iirimaa ja teiste Kesk- ja Lääne-Euroopa riikide poole. Teise etapiga oodatakse ühinema uusi majatootjaid ning arhitekte. Uutele ühinejatele ehitatakse kliendi teeninduse automatiseerimiseks veebipõhine majakonfiguraator. Konfiguraator ühendatakse digitaalsesse turunduslehtrisse. Kavas on ka ühiselt korraldada turunduskampaaniaid valitud sihtturgudel tellijate leidmiseks.

 

Pilootmajade konfiguraatorid:

https://configurator.creatomus.com/project/tube2

https://configurator.creatomus.com/project/3by3

Juhul kui oled huvitatud ühinemast, palun registreeri oma huvi siin