Koolituspäev LÄVEPAKK

14. juunil toimub koolitus LÄVEPAKK, kuhu ootame osalema projekteerimisvaldkonna juhte ja neid, kelle on ambitsiooni juhiks saada. Koolituspäeva programm lähtub valdkonna vajadustest ja trendidest ning on valminud EBS Executive Educationi ja Eesti Arhitektuurikeskuse koostöös. Koolituse eesmärk on tõsta juhtimis- ja ekspordialaseid teadmisi ning koosneb kolmest osast:

I Eneseteadlik juhtimine  (õppejõud Merle Viirmaa ja Kiur Lootus)

  • Enese juhtimine ja kokkulepete olulisus
  • Eelduste loomine edukaks koostööks ja õppimiseks

II Strateegiline juhtimine

  • Oma meeskonna tulemuslik juhtimine
  • Tunnipõhise hinnastamise võimalused. Milliseid eeldusi on selleks vaja? (Alari Arro – Arro ja Agasild inseneribüroo)
  • Arhitektuuriekspordi case-study (ALA Architects)

III Meeskonna juhtimine  (õppejõud Merle Viirmaa ja Kiur Lootus)

  • Tagasisidestamine ja tunnustamine kui tänapäeva juhtimistööriistad

Registreeri koolitusele end SIIN

Koolituspäev „LÄVEPAKK“ on sissejuhatus uhiuude juhtimisprogrammi AIT, mis on valminud Eesti Arhitektuurikeskuse ja EBS Executive Educationi koostöös. Üheksakuuline põhjalik programm annab valdkonna juhtidele teadmisi enda ja oma ettevõtete juhtimiseks ning konkurentsivõime tõstmiseks nii kodu- kui ka välisturul.

Koolitajatest

Koolituspäeva „LÄVEPAKK“ viivad läbi Kiur Lootus ja Merle Viirmaa

Kiur Lootus 

Kiur Lootus on arhitekt ja arhitektuuribüroo Lootusprojekt üks asutajatest. Peale arhitektina tegutsemise on tal olnud võimalus kaasa lüüa ka teistes ehitussektori ettevõtetes, juhtides Põhjamaades tegutsenud peatöövõtu- ja projektijuhtimisteenust pakkuvat ettevõtet ning osalenud puitmaju tootva ettevõtte ülesehitamises. Need tegevused on andnud talle mitmekülgseid kogemusi meeskondade üles ehitamisest ning strateegiate väljatöötamisel. Loe lähemalt

Kiur Lootuse artikkel Äripäevas “Miks tipud murduvad? Üleval ongi hõredam!” Loe artiklit SIIT.

Merle Viirmaa 

Merle Viirmaa on hariduselt pedagoog, juhtimisalaseid teadmisi on ta täiendanud rohkearvulistel koolitustel Eestis ja välismaal. Viimastel aastatel on Merle pühendunud coaching’ule. Ta on läbinud mitmeid AoEC coaching’u-programme ning täiendab end täna Londonis AoEC Advanced Practitioner Diploma in Executive Coaching programmis. 2019 alustas Merle ka oma psühholoogiaalaste teadmiste täiendamist Taanis. Loe lisaks

 

Praktilline info koolituspäeva kohta

Toimumisaeg: 14. juuni 2021 kell 9.30-16.45

Maht: 1 päev (8 akadeemilist tundi)

Sihtgrupp: projekteerimisvaldkonna ettevõtted (arhitektid, sisearhitektid, maastikuarhitektid, insenerid, projekteerimisettevõtte tegevjuhid)

Hind: 195 eurot + km  (kui kaks osalejat ühest samast ettevõttest, siis kehtib teisele hind 150 eurot + km).

Toimumiskoht: EBS (Lauteri 3, Tallinn)

Nädal enne koolituspäeva saadame osalejate iseseisva töö ülesande.

Koolituspäeva läbimise järel antakse osalejatele tunnistus.

Koolituse järel on soovitajatel võimalus liituda juhtimisprogrammiga AIT.

Lisainfo ja registreerimine: 

Registeeri SIIN hiljemalt 11. juunil

Osalemise kindlustab tasutud arve, mis saadetakse peale registreerimist igale osalevale eraisikule või ettevõttele e-mailile.

Küsimuste korral kirjuta Kadri Laar, kadri.laar@arhitektuurikeskus.ee

 

“Lävepakk” koolituspäeva aitavad ellu viia Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond ja EASi toetatud Eesti Arhitektuurikeskuse projekt „Arhitektuuriekspordi tiigrihüpe vol 2“.

* Teenuses osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA) ja eeldab ettevõttelt piisava VTA jäägi olemasolu. VTA-d arvestatakse kontsernipõhiselt, seega kui ettevõte kuulub kontserni, siis ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos teenuse raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot. Kontrolli ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!