Väike Traforuum

EAK väike traforuum

Eesti Arhitektuurikeskuse esimesel korrusel on võimalik rentida kahte üritusteruumi – Suur ja Väike Traforuum.

Väike Traforuum (50 m²) on küll väike, aga võimas. Veidike industriaalset hõngu ja palju valgust – suurepärane koht, kus teha oma väike koosolek, koolitus või ka sünnipäevapidu. Väiksesse Traforuumi mahub teatristiilis istuma 40 inimest ja koosolekulaua taha kuni 22 inimest. Kuna ruum on ühendatud Suure Traforuumiga, kasutatakse seda tihti abistava alana – tee Väikesesse Traforuumi garderoob, eraldi koosolekuruum või serveeri siin oma kohvipaus.

Väikeses Traforuumis on koosolekute korraldamiseks integreeritud projektor ja ekraan ning mõnus valguslahendus, et luua hubasust. Ruumil on eraldi sissepääs. Soovil saame korraldada ka teie ürituse toitlustuse.

KLIKI SIIA, ET NÄHA 3D RUUMIVAATEID

Traforuumide hinnastus 2024. aasta seisuga

Ruumide kasutamise hind sõltub kasutusajast (tööpäev, õhtune aeg, nädalavahetus) ning mahust. Igale huvilisele tehakse ruumide kasutamiseks alati personaalne pakkumine. Tabelis on hinnad kirjas nii käibemaksuta kui ka sulgudes käibemaksuga. Ülal olev hinnakiri kehtib ruumide kasutamisele standardruumilahendusega. Antud hinnakiri ei kehti riiklikel pühadel ja aastavahetusel, kus ruumide kasutamiseks tehakse eraldi pakkumine.

Väikeses Traforuumis on alaliselt lahti ühendatav koosolekulaud, toolidega ümber, kuid saame ruumi ka tühjana rentida, juhul kui Suur Traforuum on vaba (mööbli ladustamiseks).

 

Lisainfo
info@traforuumid.ee

 

    EAK Väike Traforuum
    EAK Väike Traforuum
    Sündmus Väikeses Traforuumis
    Sündmus Väikeses Traforuumis
    Kultuurikatel linnulennult