Suur Traforuum

Suur Traforuum

Eesti Arhitektuurikeskuse esimesel korrusel on võimalik rentida kahte üritusteruumi – Suur ja Väike Traforuum.

Suur Traforuum (110m²) on oma industriaalse hõnguga originaalne ja meeldejääv. Katel võib olla küll kustunud, aga ruum ootab sinu ürituse energiat.

Suurde Traforuumi mahub teatristiilis mugavalt istuma 70-75 inimest, kohviku stiilis laudadepaigutusega* 35-40 inimest ja pika koosolekulaua* taha mahub meie juures kuni 22 inimest. Loomulikult on võimalik tellida ka muid alternatiivseid laudade paigutamise võimalusi. Ruumis on soovi korral võimalik kasutada ka baari-ja kööginurka ning vajadusel saab rentida mõlemad ruumid koos, kuna Väike Traforuum on suurega mugavalt ühendatud. Tihti kasutatakse seda võimalust soovil luua väiksemasse ruumi garderoob, eraldi koosoleku- või ettevalmistusala.

Suur Traforuum on varustatud kaasaegse tehnikaga, rahuldades ka nõudlikuma kliendi vajadused erinevate sündmuste edukaks korraldamiseks – ruumis on kinokvaliteedis integreeritud laserprojektor, viisakas helisüsteem ja suur ekraaan. Meil on ka paindlik ja vajadustele kohandatav valguslahenus, et luua just sinu üritusele sobiv meeleolu.  Soovi korral aitame ka korraldada teie sündmuse kohvipausid või toitlustuse.

KLIKI SIIA, ET NÄHA 3D RUUMIVAATEID

Traforuumide hinnastus 2024. aasta seisuga

Ruumide kasutamise hind sõltub kasutusajast (tööpäev, õhtune aeg, nädalavahetus) ning mahust. Igale huvilisele tehakse ruumide kasutamiseks alati personaalne pakkumine. Tabelis on hinnad kirjas nii käibemaksuta kui ka sulgudes käibemaksuga. Ülal olev hinnakiri kehtib ruumide kasutamisele standardruumilahendusega. Antud hinnakiri ei kehti riiklikel pühadel ja aastavahetusel, kus ruumide kasutamiseks tehakse eraldi pakkumine.

Alaliselt on Suures Traforuumis toolide paigutus teatristiilis või rendime ruumi mööbliga paigutatuna ruumi seinte äärde.

* lauad tuleb täiendavalt rentida
** peaasjalikult me ööpidusi vastu ei võta, aga võimalusel teeme erandeid nii et võite julgesti siiski huvist kirjutada

 

 

Lisainfo
info@traforuumid.ee

 

    Üritus Suures Traforuumis
    Loeng Suures Traforuumis
    Pidu Suures Traforuumis
    Kultuurikatel linnulennult