Giidituurid

Eesti Arhitektuurikeskus korraldab põnevaid arhitektuurituure kohtadesse, mida on põhjust avastada ning kuhu muidu ei pruugi pääseda. Need on nii moodsa arhitektuuri kui ka pikema ajalooga paigad, mis on kui omamoodi ajamasinaks: jutustades üheaegselt nii minevikust, näidates olevikku kui ka tutvustades mõtteid ja plaane tulevikust.

Võime sind ka Tallinnast kaugemale viia, näidates teiste Eesti linnade arhitektuuriparemikku. Ekskursioonid toimuvad põhiliselt eesti ning vene keeles, kuid eritellimusel ka teistes levinud keeltes.

Vaata graafikut ja osta pilet SIIT

Ekskursioone viivad läbi pikaajalise töökogemusega giidid, arhitektid ning kunstiteadlased, keda ühendab huvi arhitektuuri ja selle ajaloo vastu. Eesti Arhitektuurikeskus korraldab huvilistele erinevates paikades üle Eesti tellimustuure lausa kuues keeles. Huvi korral palume saata päring aadressile info@archtours.ee või helista numbrile +372 56 978 680.

Muuhulgas toimuvad tuurid Tallinna Linnahalli laiamõõtmelisse kompleksi, värvika ajalooga Patarei Merekindlusesse ja tööstuspärandiga rikastatud Balti Manufaktuuri. Lisaks on võimalik tellimustuuride lehel endale sobilik tuur koostada!